Vyberte stránku

Naše kurzy

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Sed molestie, velit ut eleifend sollicitudin, neque orci tempor nulla, id sagittis nisi ante nec arcu.

MS Office standardní kurzy

Jistě znáte Excel, Word, Outlook nebo PowerPoint. Jistě s nimi pracujete. Ale tušíte na kolik procent využíváte všechny jejich možnosti? A co třeba Onenote a nebo…

X kurzů

Grafika

V našich končinách tolik populární Corel Draw, nebo král bitmapové grafiky jakým je Photoshop? Illustrator, InDesign a mnoho dalšího na vás čeká v této sekci.

X kurzů

„Tvrdé“ soft-skills

Jistě znáte pojmy jako Time managemenet, prezentační dovednosti a takové či makové dovednosti. My to děláme jinak, doopravdy. Žádné slajdovačky, pouze reálné postupy a nastavení aplikací, návyků a mobilních technologií. 

X kurzů

Online svět

Google Ads, Sklik, Facebook, Instagram a nebo Youtube. Cloudy a online kanceláře. To všechno a mnoho dalšího nejdete zde.

X kurzů

MS Office speciální kurzy

Chcete vytvořit krásné šablony v souladu s firemním designem, nebo zabránit nechtěným úpravám. Potřebujete propojit své MS Office a práci grafiků? Ano? Budete řekvapeni, co všechno je možné. Pst… nikde to neříkejte, ale jednoduché tiskoviny můžete vytvářet i bez nich (bez grafiků).

X kurzů

Fotografie

Chcete vědět, jak správně nastavit svou novou zrcadlovku, jak zachytit ten nejkrásnější úsměv a nebo jak zařídit, aby vaše výrobky vypadaly na e-shopu skvěle, jste na správném místě.

X kurzů

Bezpečnost

Většina z nás si to stále nechce připustit, ale s jedním heslem a neaktualizovaným počítačem vám zbydou dříve či později jen oči pro pláč. I bez technických znalostí je možné posunout svou digitální bezpečnost o několik světelných let dopředu.

X kurzů

Free Courses

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor.

Premium Courses

Duis egestas aliquet aliquet. Maecenas erat eros, fringilla et leo eget, viverra pretium nulla. Quisque sed augue tincidunt, posuere dui tempor.

Ready to get started?

Get in touch, or create an account